Raspored popravnih ispita u školskoj godini 2017./2018.

Odluka o održavanju dopunskog rada za učenike I., II. i III. razreda

Odluka o rasporedu održavanju dopunskog rada za učenike završnih razreda

Izrada godišnjeg plana i programa, kurikulum, IOOP

Radi što kvalitetnije i usklađenije izrade godišnjeg nastavnog plana i programa po sektorima, nastavnicima u prilogu pružamo mogućnost preuzimanja obrasca za izradu godišnjeg plana i programa s naputcima za izradu. Obrazac možete preuzeti klikom na link ovdje.

Tablicu za popunjavanje i izradu kurikuluma možete preuzeti ovdje

Obrazac za izradu godišnjeg individualnog stručnog usavršavanja možete preuzeti ovde.

Ovdje možete preuzeti IOOP obrazac i liste procjene koje je potrebno popunjene poslati na e-mail pedagoginje.

Opažanje i priprema nastavnog procesa

Kako bi nastavnicima ustupili što kvalitetnije materijale za pripremu te time pridonijeli kvaliteti njihova izvođenja nastavnog procesa u nastavku prilažemo dokumente kojima se mogu poslužiti kako bi unapređivali, kritički sagledali i evaluirali vlastiti rad.

Obrazac za deteljnu pripremu nastavnog procesa možete preuzeti ovdje.

Naputak za pomoć u pravilnom formuliranju ishoda nastavnog procesa možete preuzeti ovdje.

Obrazac za samovrednovanje nastavnog procesa možete preuzeti ovdje.

U duhu poticanja kritičkog prijateljstva nastavnika i sustručnjaka, prilažemo obrazac za opažanje nastavnog procesa koji možete preuzeti ovdje.

Pedagoška literutara za nastavnike i roditelje

U nastavku prilažemo link na stranicu Udruge studenata pedagogije koja na jednostavan način pruža pregled i mogućnost preuzimanja skraćene literature za sve godine studija pedagogije. Pedagošku literaturu preporučujemo kako nastavnicima tako i roditeljima s ciljem unapređivanja i usavršavanja te iznalaženja najboljih rješenja za obrazovanje i odgoj naših učenika.

Pregled litarure možete pronaći klikom na link ovdje.

« Rujan 2020 »

Katalog školske knjižnice