preskoči na sadržaj

Srednja strukovna škola Marko Babić

 > Naslovnica
Vijesti

REGIONALNO GASTRO NATJECANJE 2019.

Autor: Nevena Varga, 25. 2. 2019.

Srednja strukovna škola Marko Babić, Vukovar,  bila je domaćin regionalnog natjecanja

WORLD SKILLS CROATIA

županijskog natjecanja za 2. regiju Hrvatske (županije 6,7,10,11,12,14 i 16).
Natjecanje je održano  22. veljače 2019. godine u prostorijama škole i hotelu Lav u Vukovaru. Natjecali su se učenici ugostiteljsko – turističkih škola u 6 disciplina: Kuharstvo, Ugostiteljsko posluživanje, Slastičarstvo, Poslovanje turističke agencije, Poslovanje recepcije hotela, te Pomoćni kuhar i slastičar (za učenike s teškoćama u razvoju).

 

 

Natjecanje je trajalo od 8:00 do 18:00.  Na svečanoj večeri, koja je održana, u prostorijama naše škole objavljene su i ljestvice konačnog poretka, te su podijeljene zahvalnice i priznanja učenicima i mentorima.

 

 

 

Prvoplasirani u disciplini Kuharstvo su:
1. Nicol Juratović, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, mentor Damir Abramić
2. Bernarda Čikardić​, Industrijsko-obrtnička škola, Nova Gradiška, mentor Damir Vlainić
3. Matej Davidović, Ekonomska i turistička škola Daruvar, mentor Željko Kanjka

 Prvoplasirani  u disciplini Pomoćni kuhar i slastičar su:
1.  Nikolina Posavec, Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola  Bjelovar, mentor Igor Grgić
2. Kristina Jaković, Tehnička škola Daruvar, mentor Mario Mlinarić
3. Ana-Marija Marinković, Obrtnička škola Osijek, mentorica Mirna Rosandić

 Prvoplasirani u disciplini Slastičarstvo su:
1. Marija Vurdelja, Ugostiteljsko turistička škola Osijek, mentorica Marina Majdenić
2. Jelena Drakšić, Strukovna škola Virovitica, mentorica Melita Balenović

Prvoplasirani u  disciplini Ugostiteljsko posluživanje su: 
1. Ana Mijakić, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, mentorica Dolores Bosak
2. Barbara Vidačić, Obrtnička škola Požega, mentor Zvonimir Škopec
3. Valentina Šimunić​, Srednja škola"August Šenoa" Garešnica, mentor Hrvoje Milinković

Prvoplasirani u  disciplini Poslovanje recepcije hotela su:
1. Valentina Barković, Obrtnička škola Požega, mentor Hrvoje Krip
2. Sabina Rebronja​,  Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, mentorica Gabrijela Baraban
3. Ivana Pavlović​, Srednja strukovna škola Marko Babić Srednja strukovna škola Marko Babićukovar, mentor Ivica Batinić

Prvoplasirani u disciplini Poslovanje turističke agencije su:
1. Tea Topalović, Ekonomska i turistička škola Daruvar, mentorica Tanja Čarapović
2. Tamara Grgić,  Srednja strukovna škola Vinkovci, mentorica Maja Vidić
3. Mirna Kozina, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, mentorica Ana-Marija Čuljak

  

Svim učenicima zahvaljujemo na sudjelovanju, a čestitamo onima koji su se plasirali na državno natjecanje. Želimo im mnogo uspjeha na državnom natjecanju.

Ljestvice konaćnog poretka možete vidjeti u prilogu.




Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Katalog školske knjižnice

CMS za škole logo
Srednja strukovna škola Marko Babić / Domovinskog rata 58, HR-32010 Vukovar / www.ss-markobabic-vu.skole.hr / ured@ss-markobabic-vu.skole.hr
preskoči na navigaciju